הזמנה

עמיתים וחברים יקרים,

אני מתכבד להזמינכם להשתתף ולקחת חלק פעיל בכנס ה37 של האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין שיתקיים ב13-15 באפריל 2016 במלון הילטון בת"א. כתמיד הכנס הוא הזדמנות להצגת הפעילות הקלינית והמחקרית בארץ, להתעדכן ממיטב המומחים בארץ ובעולם, וגם לפגוש חברים ולהחליף חוויות מקצועיות ואישיות.

בכנס השנה הושם דגש על שני נושאים עיקריים, תוך שימת לב לפן הקליני-מעשי: נגעים מלנוציטריים ורפואת עור בילדים. במסגרת זו הוזמנו מרצים מובילים בתחומם בעולם ובארץ. מפרופ' אמי פלר, מנהלת המחלקה לדרמטולוגיה ולרפואת עור בילדים ב-Northwestern University בשיקגו, תרצה על חידושים באטופיק דרמטיטיס ובפסוראיזיס בילדים. פרופ' פדרם ג'רמי מ-Northwestern University בשיקגו ירצה על הגישה לנגעים ספיצואידים ועל ביופסית בלוטת הזקיף. פרופ' מיכל לוטם מהדסה תרצה על הרקע המולקולרי לטיפול במלנומה ופרופ' יעקב שכטר משיבא ירצה על הטיפולים החדשים במלנומה מטסטטית. פרופ' מאוריציו פודה, מדרמשטאט קליניק שבגרמניה יעדכן על הידראדניטיס וד"ר קרולין קראוזה מביה"ח Charite בברלין תרצה על מחלות אוטואינפלמטוריות גנטיות ונרכשות.

בנוסף, יערכו כינוסים מקבילים של החוגים באיגוד (רפואת עור ילדים, פסוריאיזיס, דרמוסקופיה, ציפורניים, פסיכודרמטולוגיה ודלקת עור ממגע) שיתרכזו בצדדים מעשיים הנוגעים לעבודתינו היומיומית.
כמו כן, יערכו מפגשי צהריים לימודיים בנושאים ייחודיים. 

בשם האיגוד, מחלקת עור במרכז הרפואי שיבא ובשמי, נשמח להשתתפותכם התורמת בכנס.

אני מאחל כנס פורה ומהנה לכולנו.

ד"ר אביב ברזילי
יו"ר הכנס